ARAÇ FİLOMUZ

ARAÇ FİLOMUZ

Ford Mondeo

  Yüksek kalite ile birlikte yenilikçi teknolojiler, üstün sürüş dinamiklerini bir arada bulunduran Mondeo ile siz değerli müşterilerimize muhteşem bir yolculuk deneyimi sunuyoruz.

REZERVASYON

Ford Focus

  Size daha güvenli, daha konforlu bir yolculuk sağlamak için filomuzda yer alan Focus , akıllı teknolojileri sayesinde sizlerin daha iyi bir yolculuk deneyimi yaşamasını sağlıyor.

REZERVASYON

FORD C-Max

  Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda filomuzda yer alan Ford C-MAX ile konforlu bir yolculuk deneyimi sunuyor, tüm noktalara siz değerli müşterilerimizi taşıyoruz.

REZERVASYON

FORD CUSTOM

  Dokuz kişiye kadar taşıma kapasitesine sahip araçlarımızdan Ford Tourneo Custom ile seyahat boyunca siz değerli misafirlerimizin daha konforlu ve güvenli bir yolculuk yaşamasını sağlıyoruz.

REZERVASYON

ISUZU NOVO

  Turlarınız, gezileriniz, cemiyetleriniz ve diğer organizasyonlarınız için otobüs ve midibüs seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Kocaeli gezi turları için bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler

REZERVASYON

MERCEDES SPRINTER

  Mercedes konforunda ekip ve toplu gezilerinizde, havaalanı transferlerinizde, kültür turlarınızda yanınızdayız.

REZERVASYON

MERCEDES TRAVEGO

  Turlarınız, gezileriniz, cemiyetleriniz ve diğer organizasyonlarınız için otobüs seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Kocaeli gezi turları için bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler

REZERVASYON